zamow online

tele 02 tele 02 tele 03 tele 04 tele 01

W naszych lokalach pracują ludzie pełni pasji i zaangażowania, otwarci na Państwa potrzeby i gotowi pomóc w każdej sytucji. Poznajcie ich bliżej, oto niektórzy z nich…

A Demczuk R

Andrzej Demczuk

Przedsiębiorca, prezes Towarzystwa Biznesowego Lubelskiego, ponadto założyciel i właściciel Plackarni. Firmę rodzinną prowadzi ze swoją żoną Moniką, która wspaniale wspiera męża w podjętych decycjach. Niedawno w trosce o samotne mamy z dziećmi zdecydowali się na utworzenie Fundacji w Duchu Miłości. Wymagający, ale zarazem troskliwy szef na co dzień jest tatą Mikołaja, Miłosza i Oliwii. W wolnej chwili stara się aktywnie spędzać czas, biegając to tu, to tam, ale także umie zatrzymać się przy dobrej książce. Bardzo lubi gotować dla najbliższych, choć czasem zdarza się, że zamówi jedzenie w Plackarni, gdy zaprasza do domu przyjaciół. ;) Dobrze wie, jak ważny jest rozwój osobisty, dlatego walczy o napisanie doktoratu. Jeśli chodzi o plany to zamierza ponownie wystartować w wyborach jako niezależny kandydat do Rady Miasta Lublin.
Ania R

Ania

Jest absolwentką szkoły policealnej.  Swoją przygodę z Plackarnią zaczęła 3 lata temu.  Pracując jako kelnerka szybko zyskuję sympatię klientów, gdyż posiada miłe usposobienie, a także dzięki pełnemu zaangażowaniu w pracę jest niezastąpioną pomocą dla właścicieli. W wolnych chwilach dba o swój odpoczynek. Jeździ konno, relaksuje się przy dobrej muzyce i gotowaniu, a także lubi chodzić na zakupy. :)
Agata R

Agata

Kierownik lokalu przy ul. Bursztynowej. W przyszłości planuje być technikiem farmaceutycznym. Od około roku ubogaca kadrę kelnerek Plackarni swoją pogodą ducha i uśmiechem, którym obdarowuje każdego klienta. Poza pracą lubi chodzić do kina i spotykać się ze znajomymi, a także wyciszyć się przy dobrej książce. :)
Natalia

Natalia

Absolwentka Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiejna na wydziale humanistycznym. Interesuje się przede wszystkim historią. Przygodę z Plackarnią zaczęła 10 miesięcy temu. W wolnych chwilach lubi spotykać się z przyjaciółmi, obejrzeć dobry film czy usiąść nad ciekawą książką.  Jednak jej ulubioną formą spędzania czasu są zabawy z niespełna roczną siostrzenicą.
Ewelina

Ewelina

Ukończyłam szkołę średnią o profilu technik technologii żywności. Jestem osobą zawsze uśmiechniętą i tym uśmiechem staram się zarażać również klientów Plackarnii. Uwielbiam rozmawiać z ludźmi i dlatego od 6 lat pracuję jako kelnerka. W pracy najważniejsi są dla mnie goście oraz uśmiech na ich twarzach.
Kasia

Katarzyna

Ukończyłam Stosunki Międzynarodowe na UMCS w Lublinie. Po pracy lubię spotykać się ze znajomymi, chodzić do kina i na spacery.

lokale

Dominika Figurska pomaga