zamow online

tele 02 tele 02 tele 03 tele 04 tele 01

Pizza LublinSekretem naszej pizzy jest nie tylko pyszne ciasto, najlepsza mąka i starannie dobrane, świeże produkty. Jej wyjątkowość bierze się także z miłości do gotowania oraz z tradycji spotkań przy stole w gronie rodziny i przyjaciół. Zamów ulubioną pizzę i odkryj naszą pasję!

plackiNasze placki powstały z fascynacji polską kuchnią, której głównym składnikiem od zawsze były ziemniaki. Nasz Szef kuchni łączy je z miłością do gotowania i tradycji, tworząc w ten sposób pyszne danie, które sprawi, że będziesz chciał do nas szybko wrócić

salatkiŚwieże składniki, oryginalna receptura i niepowtarzalny smak – to właśnie charakteryzuje nasze sałatki. Każdą z nich od początku do końca, przygotowujemy z najwyższą starannością. Specjalnie dla Ciebie.

pastySpecjalnie dla Ciebie połączyliśmy najlepsze składniki z makaronami najwyższej klasy. Poczuj włoską atmosferę słodkiego lenistwa, braku pośpiechu i długich rozmów. Daj się zabrać w kulinarną podróż do słonecznej Italii!

dzieciTwoje dziecko zasługuje na to co najlepsze! Dlatego specjalnie dla niego przygotowaliśmy menu z jego ulubionymi smakołykami.

deseryPo pysznej pizzy, spróbuj naszych deserów. Specjalnie dla Ciebie, w każde nawet najmniejsze ciastko, wkładamy wiele staranności. Dodaj do swoich codziennych spotkań przy kawie trochę słodyczy!

napojeW menu: świeżo wyciskane soki, lemoniady, napoje gazowane, szeroki wybór kaw mrożonych, a także kaw tradycyjnych

piwa_winaW menu: piwa beczkowe, butelkowe, wermuty, napoje rozgrzewające nie tylko na zimę, drinki, wina musujące oraz wina białe i czerwone - pochodzące z najlepszych winnic Europy oraz Ameryki Północnej oraz Południowej.

lokale

Dominika Figurska pomaga